Home > YABANCI DRAM, YABANCI KOMEDİ, YABANCI ROMANTİK/AŞK > Kasabanın Yenisi – New in Town filmi izle

Kasabanın Yenisi – New in Town filmi izle


kasabanın yenisi

Kasabanın Yenisi – New in Town Sinema izle

Lucy Hilll Renee Zellweger işine Çok  bağlı Miami de yaşayan bir iş kadınıdır. Minnesota şehrindeki bir fabrikaya 9 aylığına geçici bir süre için gönderilince hayatıtamamen değişir . Evlenmek niyetinde olmadığını söyleyerek avukat olan erkek arkadaşını terkettikten sonra da Minnesotaya taşınır.

Minnesotoda yaşam tarzı değişikliğine tamamen hazırlıksızdır. Miami ’ de seçkin giysileri ve seçkin ayakkabıları ve tüm bunları barındıran güzel bir evi vardır ama Minnesota ’ daki yeni evi her açıdan kötü koşullardadır . Hava şartlarıda geldiği yerden çok farklıdır 4 mevsim sıcak olan miamiden soğuk bir yer olan minnesotaya taşındığının ilk haftası hastalanır.

Yeni görevindeki işlerde iyi gitmemektedir . Fabrikada yapmaya çalıştığı değişiklikler sonucunda çok sayıda işçiyi işten çıkaracağı korkusuyla tüm çalışanlar isyan halindedir. Kasaba halkı onu çeşitli vesilelerle aldatmayı ve yanıltmayı başarır. Adeta alay edilmeye başlamıştır.

Lucyy kasabada yavaş da olsa bazı dostluklar geliştirmeyi başlamıştır. Arkadaş olduğu kişiler arasında Ted ve 13 yaşındaki kızı Bobbie de vardır. Meydana gelen talihsiz ama komik bir kaza sonucundaysa fabrika çalışanları nihayet Lucy ’ ye sıcak davranmaya başlarlar ona ısınmaya başlarlar.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: