Home > YABANCI AKSİYON/MACERA, YABANCI FANTASTİK > Özgürlük Savaşçısı – In The Name Of The King Filmi izle

Özgürlük Savaşçısı – In The Name Of The King Filmi izle


Özgürlük savaşçısı

Özgürlük Savaşçısı – In The Name Of The King Sinema izle

Konusu: Çiftçi  olarak bilinen adamın hayatı, bir Krug çetesinin köyünü ) yağmalaması, oğlunu öldürmesi ve karısını kaçırmasıyla tamamen altüst olur. Bir zamanlar barış içinde yaşayan bu adam karısı Solona’yı kurtarmak için akıl hocası Norick  ile kayınbiraderi Bastian’ı Krug çetesinin peşinden sürükler.

Krug kırsal bölgeleri yağmalarken, Kralın büyücüsü Merick onların arkasındaki gerçek gücü keşfeder: eski rakibi, güçlü ve acımasız büyücü Gallian (Ray Liotta). Gallian ordusu ile KralKonreid’i tahttan indirip yerine kendi kuklası olan Duke Fallow’u Matthew Lillard geçirmeyi planlamaktadır.

Kralın ordusu Krug ile yüzleşmek için ilerlerken, Çiftçi ve arkadaşları Ehb dağındaki geçitlerden farkedilmeden ilerlerler. Krug kampına yapılan gece baskını Norick ve Bastian’ın ele geçirilmesi ve Çiftçinin hayatını zor kurtarması ile trajik bir şekilde sonuçlanır.

Arkadaşları ve karısını kurtarmak için Çiftçi çaresiz bir şekilde Kralın ordusuna katılır. Olağanüstükahramancahareketleri, bu adamda basit bir çiftçiden çok dahafazlasının olduğundan şüphelenen Gallianve Merick’in dikkatlerini çeker. Son karşılaşmada Ehb’in kaderi Çiftçinin ellerindedir, ya Gallian’ı yenecek, ya da kötü büyücünün tüm toprakları ele geçirmesine izin verecektir.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: